UMÓW WIZYTĘ ONLINE
Wheel

O nas

Stworzyliśmy salon z myślą o naszych Klientach. Komfort, bezpieczeństwo i skuteczność to fundamenty naszej działalności. Dlatego zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą.

background
  • wykwalifikowany personel
  • sprzęt wysokiej jakości
  • miła i przyjazna atmosfera
Gabinet

ul. Armii Krajowej 3/159

Wheel

Monika Molęda

właściciel / kosmetolog
Cytat Kosmetyka towarzyszy mi odkąd pamiętam - jako mała dziewczynka uwielbiałam rozsmarowywać krem po dłoniach i twarzy.

Nigdy nie miałam wątpliwości w jakim kierunku chcę się kształcić, a zdobyta na studiach wiedza pozwoliła mi przygotować solidne fundamenty pod dalsze wykształcenie. Moją specjalizacją są zabiegi, które działają odmładzająco i liftingująco. Wykorzystuję do tego mezoterapię, karboksyterapię, wypełniacze, zabiegi radiofrekwencji mikroigłowej.

ROZWIŃ

Mój zespół

Aneta Tomczyk

stylistka paznokci

Jeśli chcesz, aby Twoje paznokcie zachwyciły każdego, zapraszam do mojego królestwa barw. Stylizacja, zdobienia metodą hybrydową i żelową to moja pasja. Bogata paleta kolorów i  zróżnicowanych wzorów sprawia, że na paznokciach można stworzyć istne dzieło sztuki - oczywiście dopasowane do stylu i upodobań klientek. Wiem, co

ROZWIŃ

Karolina Kopko

stylistka rzęs i paznokci / wizaż

Od kiedy pamiętam pomagałam koleżankom przygotowywać się do wyjścia na imprezę, spotkanie. Makijaż permanentny, przedłużanie rzęs, czy stylizacja paznokci praktycznie wszystkimi znanymi metodami to nie tylko moja praca - to moja pasja. Każda klientka to osobowość i charakter, który z nią współgra, a odpowiedni dobór

ROZWIŃ
background

Umów wizytę

ZAPISY ONLINE Strzałka Strzałka
513-306-203 zadzwoń i umów wizytę
background
Verified by MonsterInsights